JLM Petrol GPF Cleaner 250ml - čistič benzínového filtra častíc

Neohodnotené
Značka: JLM
€17,50
Skladom (>5 ks)

JLM Petrol GPF Cleaner je vysoko kvalitná benzínová prísada špeciálne vyvinutá na čistenie filtra pevných častíc v moderných benzínových motoroch. Optimalizuje spaľovanie prebytočných častíc v GPF. Čistí vstrekovače a spaľovaciu komoru, aby sa zabránilo hromadeniu prebytočných sadzí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podľa nových smerníc musia byť filtrom pevných častíc vybavené už aj benzínové motory. Je veľký predpoklad, že taka ako pri naftových filtroch častíc DPF bude dochádzať k upchávaniu aj pri GPF filtroch. Nieje to najlepšia správa pre motoristov. Mnohí na vlastnej koži zažili problémy s DPF filtrom a to bol jeden z dôvodov, prečo sa nakoniec rozhodli pre benzínové auto. Či podobné problémy budeme riešiť s GPF filtrom ukáže čas. 
JLM má ale riešenie aj na potencionálne problémy,ktoré môžu vznikať s filtrom pevných častíc v benzínových motoroch. 
 
Princíp nového GPF aditíva pozostáva na podobnom princípe, ako to je pri aditívach na podporu regenerácie a čistenie DPF filtra. Vďaka použitiu JLM GPF prísady, sa zníži teplota, pri ktorej dôjde k vypáleniu sadzí a tým k úplnému dobehnutiuprocesu regenerácie.
 
JLM Petrol GPF Cleaner je vysoko kvalitná benzínová prísada špeciálne vyvinutá na čistenie filtra pevných častíc v moderných benzínových motoroch. Čistič JLM GPF cleaner optimalizuje spaľovanie prebytočných častíc v GPF. Čistí vstrekovače a spaľovaciu komoru, aby sa zabránilo hromadeniu prebytočných sadzí. Jedinečná kombinácia čistého palivového systému, čistého spaľovania s nižšími emisiami spolu s katalyzovanými časticami vyčistia GPF filter a udržia ho dlhodobo čistý. Vďaka tomuto aditívu  zostane čistý aj katalyzátor, systému recirkulácie výfukových plynov (EGR) a  budú spálené nečistoty a usadeniny na lopatkách turba.
 
Vlastnosti
  • Zabezpečuje bezproblémovú prevádzku filtra častíc GPF 
  • Čistí a udržuje GPF filter čistý
  • Umožňuje rýchle a úplné spaľovanie sadzí a regeneráciu
  • Zabraňuje upchávaniu GPF
  • Čistí motor, variabilné lopatky turbíny a výfukový systém
  • Znižuje dymivosť, HC, CO 
  • Zlepšuje spotrebu paliva
  • Predĺži životnosť GPF filtra a katalyzátora
 
Použitie
Určené pre všetky benzínové autá vybavené filtrom pevných častíc. Celý objem vlejte do palivovej nádrže s benzínom pred, alebo po natankovaní. Vhodné na 40 - 60 litrov benzínu.
 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva do benzínu
Hmotnosť: 0.3 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie