JLM Detektor úniku plynu sprej 400ml

Neohodnotené
Značka: JLM
€9,21
Skladom (4 ks)

Sledovanie únikov všetkých typov plynov ako je zemný plyn, vzduch, bután, kyslík, hélium-propán, vodík, dusík a CO 2. Sprej je bez zápachu netoxický a nekorozívny. Detekuje najmenšie úniky plynu, rovnako ako úniky pod nízkym tlakom

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou JLM Gas Leak Detector Spray, môžete ušetriť čas a námahu, pretože sprej detekuje najmenšie úniky, rovnako ako úniky pod nízkym tlakom. Špeciálny ventil umožňuje striekanie z ľubovoľného uhla.  

  

JLM Gas Leak Detector Spray bezchybne a efektívne detekuje všetky druhy veľkých aj nepatrných únikov plynu ako je bután, hélium, zemný plyn, propán a tesnenia pre vodík, dusík a kyslík. Je neškodný a bez zápachu. Nezanecháva fľaky a môže byť použitý na materiály až do 10 stupňov pod nulou. Sprej je možne aplikovať pomocou špeciálne skonštruovanej trysky, ktorá sa dá otáčať 360 stupňov.
 
Vlastnosti
JLM Gas Leak Detector Spray je na báze vody a neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, oleje alebo silikóny. V dôsledku toho je sprej nehorľavý a môže byť použitý okrem iného na autá, motorky, lode, karavany, karavany a plynárenské sústavy LPG / CNG a systémy zemného plynu.
 
Použitie
- Pred použitím dobre zatraste.
- Nastriekajte Gas Leak Detector spray priamo na prípojku alebo spoj, ktoré majú byť kontrolované.
- Vzduchové bubliny ukazujú na prítomnosť úniku.
- JLM Gas Leak Detector Spray je v súlade s BS 14291: 2004 štandardom
 
Objem: 400ml