OPEL GM DEX-COOL Longlife antifreeze 1 L

Neohodnotené
€17,10
Skladom (1 ks)

Nemrznúca chladiaca kvapalina OPEL

Detailné informácie

Podrobný popis

Chladiaca kvapalina GM DEX-COOL Longlife antifreeze- nemrznúca kvapalina OPEL

Koncentrát

pomer riedenia 1:1 na dosiahnutie chladiaceho účinku do -38 ° C

Pre všetky vozidlá okrem OPEL Agila B

Farba: červená

OE čísla:

OPEL 1940663

OPEL 93170402

OPEL 9194431

OPEL 1940650

OPEL 9274024

OPEL 90297545

OPEL 1940656