SHELL RIMULA R6 LM 10W-40 4 L

Neohodnotené
Značka: Shell
€23,05
Skladom
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Olej Shell Rimula R6 LM poskytuje inovatívne technologické riešenie, ktoré spĺňa technické a prevádzkové požiadavky prevádzkovateľov automobilových parkov pozostávajúcich z vysoko zaťažovaných nákladných vozidiel a autobusov používajúcich ako palivo naftu alebo zemný plyn. Vďaka zabezpečeniu všestrannej ochrany môže Shell Rimula R6 LM prispieť k efektívnemu prevádzkovaniu dopravných služieb prostredníctvom nasledovných faktorov: nízke emisie: Kompatibilita s katalyzátorom a filtrom pevných častíc pomáha tomuto oleju udržiavať výkonnosť a životnosť prídavných systémov na kontrolu emisiíú spory pri údržbe: Dlhšia životnosť a univerzálnosť pomáha regulovať náklady na údržbu a skladovanie a obmedziť množstvo opotrebovaného oleja. 

Aplikácie:
Motorové oleje Shell Rimula R6 LM sú vhodné na uplatnenie v mnohých oblastiach nákladnej diaľkovej dopravy. Tieto oleje, ktoré spĺňajú požiadavky mnohých amerických, európskych a japonských výrobcov motorov, sú mimoriadne vhodné pre širokú škálu aplikácií v oblasti nákladnej a verejnej dopravy, v ktorých sa využívajú moderné vozidlá s nízkymi emisiami, najmä ak ide o automobilové parky pozostávajúce z rôzne starých vozidiel s rôznymi značkami motorov. Olej Shell Rimula R6 LM je schválený aj na použitie v silno namáhaných motoroch s pohonom na stlačený zemný plyn od výrobcov, ako sú spoločnosti Mercedes-Benz, MAN a Volvo, vďaka čomu je mimoriadne vhodný na používanie v automobilových parkoch prevádzkovateľov verejnej dopravy s motormi na pohon naftou aj stlačeným plynom. Olej Shell Rimula R6 LM prekračuje požiadavky výkonnostných špecifikácií, ako sú napríklad API CI-4, ACEA E6 alebo E7, a je osobitne doporučená najmä pre vozidlá s filtrami pevných častíc.  
 
Špecifikácie:
ACEA:E7, E6,E4-99
API: CI-4, CH-4, CG-4, CF-4    
Caterpillar: ECF-1-A  
Cummins: CES 20077  
DAF: spĺňa požiadavky štandardu ACEA E6 & E4-99  
Mack: EO-M+  
MAN: 3477, 3271-1
MB Schválenia : 228.51, 226.9  
MTU Category 3.1  
Renault Trucks: RD-2  
Volvo: CNG, VDS-2 CAT  
JASO DH-1  

Dodatočné parametre

Kategória: Motorové oleje
SAE: 10W-40
Položka bola vypredaná…

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie